Odkryj korzyści Apartamentowców przy Bulwarach

Gwarantujemy najwyższej klasy wnętrza wykończone na idealnym poziomie. Usytuowanie apartamentowców gwarantuje łatwy dostęp oraz sieć komunikacyjną do wszystkich dzielnic miasta.

radommapa

Apartamenty przy Bulwarach

Odkryj korzyści Apartamentów przy Bulwarach

Na bazie wieloletnich doświadczeń oraz wiedzy swoich założycieli, spółka realizuje inwestycje z zachowaniem najwyższej staranności prowadzonych prac oraz z poszanowaniem obowiązujących norm i przepisów budowlanych. Oferowane usługi odpowiadają na oczekiwania Klientów i są dostosowywane do jego potrzeb.

Wykorzystywane w inwestycjach materiały budowlane wyróżniają się najwyższą jakością i posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty oraz deklaracje techniczne. Pozwala to na bezpieczne ich użycie w każdym z etapów prac budowlanych oraz wykończeniowych. Spółka realizuje aktualnie inwestycję w Radomiu pod nazwą „Apartamenty przy Bulwarach”.

Usytuowanie nowo powstających apartamentowców pozwoli ich mieszkańcom na sprawny dojazd do ścisłego centrum miasta oraz każdej z jego dzielnic. Wszystko to dzięki dostępowi do doskonale rozwiniętej sieci komunikacji autobusowej. Najbliższa okolica to również znakomite miejsce na codzienne zakupy oraz rekreację. Bliskie sąsiedztwo zalewu, ścieżek rowerowych, terenów zielonych oraz licznych obiektów sportowych pozwoli odpocząć każdemu z mieszkańców po trudach dnia codziennego w ulubiony przez niego sposób.

Gwarantujemy terminowość prac oraz rzetelne podejście do realizacji inwestycji zlokalizowanej przy Bulwarach w Radomiu, w sercu wydarzeń Radomia, nieopodal centrum miasta. Usytuowanie apartamentowców gwarantuje łatwy dostęp oraz sieć komunikacyjną do wszystkich dzielnic miasta, a najbliższa okolica jest idealnym miejscem na wygodne codzienne robienie zakupów, rekreację przy obiektach sportowych, odpoczynek zapewniony dorosłym oraz dzieciom.

 

 


78 78 78 333
biuro@przybulwarach.pl