Apartamenty Przy Bulwarach - Standardy wykończenia

Apartamenty przy Bulwarach – informacje o inwestycji

Najbliższa okolica Apartamentów przy Bulwarach

Najbliższa okolica Apartamentów przy Bulwarach

Każdy, kto planuje zakup mieszkania, sprawdza jak wygląda jego najbliższa okolica. W końcu wybór miejsca, w którym będzie się mieszkać przez najbliższe lata, nie jest prostym wyborem.

Poniżej przedstawiamy garść informacji o okolicy Apartamentów przy Bulwarach:

  • Nowa inwestycja zlokalizowana jest w niedalekim sąsiedztwie miejskiego zalewu, który jest doskonałym miejscem do odpoczynku po ciężkim dniu. To również wspaniałe miejsce do realizowania swoich pasji oraz różnego rodzaju aktywności (sportowych i towarzyskich). Miejski zalew przechodzi aktualnie przebudowę, dzięki której on oraz jego otoczenie zyska nowy blask.
  • Apartamenty otacza doskonale rozwinięta sieć komunikacji autobusowej, dzięki której można sprawnie dojechać do ścisłego centrum Radomia oraz pozostałych jego dzielnic. Stąd również szybko dotrzemy do dróg krajowych prowadzących do Warszawy, Krakowa i Łodzi.
  • Okolica Apartamentów przy Bulwarach to doskonałe miejsce na codzienne zakupy. Znajdują się tu liczne placówki handlowe (również całodobowe), które pozwolą uzupełnić brakujące artykuły w każdej chwili.
  • W okolicy nowej inwestycji znajdują się również placówki oświatowe (żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa oraz uczelnia wyższa).
  • O zdrowie pozwoli zadbać pobliski ośrodek zdrowia, w którym porad udzielają lekarze różnych specjalizacji.

78 78 78 333
biuro@przybulwarach.pl